Polecamy

Tweetery samochodowe i głośniki tchną życie w Twoją ulubioną...

Ile kosztuje wymiana akumulatora samochodowego?

Pielęgnacja tapicerki

Wysokiej jakości płyny, pianki i proszki do prania tekstylnej tapicerki

Jeśli chcemy pozbyć się plam i zimowej stęchlizny z auta nie wystarczy jedynie spryskać tapicerkę tanim płynem i wytarcie szmatą. Taki zabieg jest lepszy od żadnego, ale jeśli już coś chcemy robić to porządnie i przy użyciu dobrych środków. Na sam początek trzeba przyznać, że najwyższej jakości środki do prania i czyszczenia są rzeczywiście drogie. To oznacza, że można wydać na komplet więcej niż za pranie w specjalistycznym zakładzie. Cena usługi będzie uzależniona od wielu czynników, ale będzie to od 150 -200 złotych w górę. Podobnie wydamy za środki do czyszczenia, a jeszcze więcej za środki do czyszczenia skóry., które muszą być rzeczywiście profesjonalnej jakości.

W czasie kupowania tak zwanych motokosmetyków staniemy przed trudnym wyborem. Wiele firm produkuje profejsonalne środki dla myjni samochodowych. Warto będzie z nich korzystać pod warunkiem, że otrzymamy rozsądną pojemność. Nie ma sensu kupić wielkich opakowań płynu do prania tapicerki. Dobrym wyborem mogą być także zestawy, które składają się z kilku kosmetyków oraz akcesoriów. Wyjdzie to taniej niż wszystko osobno.

Do 100 zł

Doskonałą opinię i dość wysoką cenę mają środki do czyszczenia tapicerki przygotowywane przez firmę Oranje. Oferta produktów jest tam wąska, ale to nie będzie problemem, ponieważ dostajemy właśnie to co najbardziej potrzebne, by dobrze zadbać o własny samochód. Każdy kosztuje około 100 złotych za butelkę. Można także kupić produkty na spółkę z kimś znajomym czy rodziną.

Około 50 zł

Za około 50 złotych będzie można kupić produkty marki Poorboy’s World. Większość osób, które sięgają po ten produkt uważają, żę dobrze się sprawdza i rzeczywiście warto się na niego zdecydować. Mamy w składzie enzymy, które neutralizują brud i zapachy. A więc tak naprawdę mamy tam dwa w jednym, a więc produkt będzie rzeczywiście wydajny i warty uwagi.

Płyny do tapicerki

Pomocne akcesoria

Trzeba zauważyć, że nawet używanie bardzo drogich kosmetyków nie gwarantuje nam sukcesu, jeśli nie mamy odpowiednich akcesoriów. Mocny i wydajny odkurzacz będzie takim elementem, który będzie się dobrze sprawdzać. Oprócz tego sprawdzą się i będą takżę potrzebne specjalne ściereczki z mikrofibry, dzięki którym będzie można wycierać bez obaw o zniszczenie praktycznie każdą powierzchnię. Do czyszczenia tapicerki będzie można także poszukać dobrej szczotki, ale znalezienie takiego elementu na pewno nie będzie zadaniem prostym. Warto więć dobrze sprawdzać jak wygląda konkretny produkt, czy rzeczywiście dobrze się sprawdzi i będzie nasze oczekiwania spełniał.

Zobacz

Jak prać tapicerkę z materiału?

Gdy kupujemy nowy samochód zastanawiamy się miedzy innymi jaki kolor silnika, akcesoria...

5 topowych preparatów do czyszczenia tekstylnej...

Czasami od razu lepiej będzie zdecydować się na droższy ale dobry środek niż wybierać...

Odpowiednia impregnacja tapicerki

Tapicerka samochodowa jest zrobiona tak, by służyć użytkownikowi przez długie lata. Z...