Polecamy

5 topowych preparatów do czyszczenia tekstylnej tapicerki

Czysty przewodnik po wygodnych samochodach dla dużych ludzi

Moto poradnik

Sprawdzone prezenty dla motomaniaka

Jeśli zastanawiamy się nad tym jaki prezent można kupić dla miłośnika motoryzacji to może się okazać, że zadanie wcale nie będzie takie proste. Postaramy się więc podpowiedzieć jakie pomysły mogą się tutaj sprawdzić.

Wśród tych produktów jakie często sobie dajemy w prezencie znajdują się kosmetyki do pielęgnacji ciała. Tym tropem można takżę podążać, gdy chodzi o upominek dla miłośnika motoryzacji, ponieważ w sprzedaży znajdziemy całą masę różnorakich kosmetyków do samochodów, które zawsze świetnie się sprawdzą i na pewno warto na nie postawić. Do najbardziej praktycznych zaliczać trzeba takie, które zabezpieczają lakier przed niszczeniem. W sprzedaży pojawiają się woski, które pozwalają zabezpieczyć karoserię nawet na 6 miesięcy.

Sprawdzone twarde woski

Za około 80 zł znajdziemy jeden z najlepszych na rynku twardych wosków a więc Collinite 476s. W zestawie do tego produktu będziemy także otrzymywać wygodny aplikator oraz wygodny zestaw ściereczek z mikrofibry. Nieco drożej, ponieważ około 110 złotych kosztować będzie wosk z Japonii a więc Soft99 Fusso Coat, który potrafi skutecznie zabezpieczyć lakier nawet na 12 miesięcy i dlatego będzie bardzo dobrym wyborem. Trzeba jednak znać kolor nadwozia do jakiego będzie stosowany.

Powłoki ochronne, czyli twardość bez kompromisów

Jeśli mamy nieco większy budżet to jeszcze lepszym wyborem będzie specjalna powłoka ochronna ceramiczna albo kwarcowa. Jej trwałość jest bardzo wysoka, ponieważ sięga kilku lat, a dzięki odpowiedniej twardości będzie chronić lakier bardzo skutecznie nawet przed otarciami. Wśród polecanych produktów znajdziemy Tenzi q7 czy K2 Gravon kosztujące około 150-170 zł.

Prezent do samochodu

Innowacyjne i niedrogie gadżety

Jeśli mamy małe środki na prezent to będzie można postawić na ciekawe i nieco zaskakujące akcesoria. Może być to między innymi brelok, który pozwala lokalizować klucze, ponieważ na gwizdanie będzie reagował dźwiękiem i światłem. To jedynie 5 złotych a gadżet może się świetnie sprawdzić. Można także kupić taki z własnym grawerem kosztujący około 30 zł.

Inny interesujący gadżet to również specjalny odstraszać zwierząt zwany gwizdkiem. To specjalny napędzony pędem gwizdek, który będzie wydawał fale niesłyszalne dla człowieka ale płoszące dziką zwierzynę. Jest tani ponieważ kosztuje około 10 zł, montaż jest łatwy i nie zajmuje wiele miejsca.

Być może banalnym, ale zawsze trafionym sposobem na udany prezent jest zapach samochodowy. Dobrze dobrany zapach to ważny element każdego wnętrza samochodu. Mnóstwo wysokiej jakości zapachów znajdziemy na sklep.motogo.pl  

Świetnie sprawdzi się zawsze latarka jako ciekawy gadżet dla majsterkowicza. Jeśli prezent chcemy dać komuś, kto często sam grzebie w aucie i wykonuje naprawy to właśnie latarka będzie dobrym wyborem.

Zobacz

Jak szeroki jest przeciętny samochód? (Średnia...

Samochody poruszające się po współczesnych drogach są szersze niż kiedykolwiek wcześniej...

Kod P0405 - znaczenie, przyczyny, objawy (i jak...

Lampka kontrolna "Check Engine" znów zapala się na desce rozdzielczej, a Ty z frustracją...

Jak usunąć korki mrożące lub korki rdzeniowe...

O korkach przeciwzamrożeniowych i korkach rdzeniowych nie mówi się zbyt często, ale są one...