Polecamy

Usuwanie lodu z przedniej szyby samochodu

Przewodnik zakupu ubezpieczenia samochodowego

Moto poradnik

Nissan Leaf - europejski kuzyn Reva

Nissan Leaf jest całkowicie elektryczny hatchback, który został uruchomiony na całym świecie przez japońskiego głównego auto w 2011 roku. Ten zielony samochód jest wyposażony w potężny pakiet akumulatorów litowo-jonowych o pojemności 24 kWh, który jest przyległy do ciężkiego synchronicznego silnika elektrycznego prądu zmiennego o mocy 80kW. Nissan Leaf był obecny na globalnym rynku motoryzacyjnym przez dość wystarczający czas teraz i był w stanie zdobyć ogromne plaudits od koneserów auto. Japoński producent samochodów jest uznawany za zatrudnianie praktycznego podejścia w swoim samochodzie i zawsze korzystał z ekskluzywnych elementów w swoim ogromnym portfolio. To samo może być postrzegane w tym samochodzie elektrycznym, który ma zakres przebiegu przyzwoity 150 -160 kilometrów.

Nissan Leaf - europejski kuzyn reva

nissan

Ten ekologiczny samochód jest dostępny na rynku międzynarodowym w różnych wersjach wyposażenia S, SV i SL. Wyposażony jest w kompaktowy laminowany pakiet akumulatorów litowo-jonowych pod maską, który może z łatwością przechowywać znaczną ilość ładunku, a następnie dostarczyć go do silnika. Z kolei silnik elektryczny o mocy 80 kW jest w stanie wygenerować moc 107 KM i szczytowy moment obrotowy 280 Nm. Port ładowania znajduje się z przodu samochodu, a jego pełne naładowanie zajmuje prawie 14-16 godzin przy użyciu gniazdka 110V i prawie 7-8 godzin przy użyciu gniazdka 220V. Istnieje również ładowarka pokładowa, która jest standardowym wyposażeniem w wersjach SV i SL, ale opcjonalnym w wariancie S. Ta ładowarka o mocy 6,6 kW pomaga skrócić czas pełnego ładowania 220 V niemal do połowy.

Po pełnym naładowaniu samochód elektryczny jest w stanie pokonać dystans 150-160 km, zanim cała energia zostanie rozładowana. Port szybkiego ładowania jest również standardem w samochodzie, który pozwala mu uzyskać 80 procent naładowania w ciągu 30 minut w różnych publicznych stacjach ładowania. Firma twierdzi, że Nissan Leaf może zapewnić oszczędność paliwa na poziomie 54 kmpl na autostradzie i 43 kmpl na drogach miejskich. Samochód nie posiada rury wydechowej, ponieważ nie ma emisji CO2 z tego hatchbacka, który może zanieczyszczać środowisko. Ten przyjazny dla środowiska samochód jest dostępny na rynku globalnym w zakresie cenowym około Rs. 15 lakh - Rs. 19 lakh.

Elektryczny samochód od Nissana posiada aerodynamicznie ulepszony układ i wiele wskazówek stylistycznych można zaobserwować na zewnątrz, jak i wewnątrz. Ten samochód ma całkowity wymiar mierzony na 4445 mm długości, 1550 mm wysokości, 1770 mm szerokości i 2700 mm rozstawu osi, co wskazuje, że wewnątrz jest dużo miejsca. Aerodynamiczne światła halogenowe są standardowo montowane we wszystkich modelach, natomiast światła LED są opcjonalne. Wewnątrz, ten elektryczny model posiada wystarczającą ilość miejsca na nogi i ramiona; wskazując w ten sposób, że może być wykorzystywany jako samochód rodzinny, jak również. Funkcje Nissan Intelligent Key z przyciskiem startowym, system głośnomówiący Bluetooth, automatyczna regulacja temperatury i pochylana kolumna kierownicy są standardowe w tym zielonym samochodzie.

Ten przyjazny dla środowiska samochód jest wśród najbardziej futurystycznych kreacji firmy i auto eksperci są również zgadzają się z tym samym. Wśród wszystkich samochodów Nissan, to wszystko-elektryczny pojazd całkowicie wyróżnia się pod względem technologii i funkcji. Firma ma duże cele, aby promować swoje nowe dzieło na wszystkich wiodących rynkach świata, w tym Indie. Na rynku krajowym może być świadkiem uruchomienia tego samochodu w nadchodzącym czasie, gdzieś w 2015 roku. Dealerzy samochodów Nissan w kraju wierzą, że takie wydarzenie będzie bardzo korzystne dla firmy, aby stać się bardziej stabilne pod względem sprzedaży.

Dowiedz się więcej na https://autodetailing.edu.pl/.

Zobacz

Jak szeroki jest przeciętny samochód? (Średnia...

Samochody poruszające się po współczesnych drogach są szersze niż kiedykolwiek wcześniej...

Kod P0405 - znaczenie, przyczyny, objawy (i jak...

Lampka kontrolna "Check Engine" znów zapala się na desce rozdzielczej, a Ty z frustracją...

Jak usunąć korki mrożące lub korki rdzeniowe...

O korkach przeciwzamrożeniowych i korkach rdzeniowych nie mówi się zbyt często, ale są one...